Durbanville Guney Afrika Günlük Yarış Bülteni
16 Eylül 2026
🧠 Derin analiz: atların tam geçmiş performansına göre hesaplandı
1. Koşu — saat 14.07
1000m ÇimMaiden · 2 ve Yukarı İngilizler
Durbanville hipodromunda koşulacak 1. koşu olan Maiden 1000m çim yarışında tüm safkanlar eşit TJK istatistik puanına sahiptir. Geçmiş koşu kayıtlarının bulunmaması nedeniyle yarış tamamen jokey ve antrenör form durumlarına göre şekillenecektir. Bu tip açık maiden koşularda sürpriz ihtimali göz önünde bulundurulmalıdır.
| # | At | Jokey | Antrenör | Kilo | HP | Son 6 | AGF | Puanımız |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SICILY | R FOURİE | L V WOODRUFF | 61,5 | 62 | 343265 | %30(2) | 5.0 |
| 2 | MAC D | M YENI | A D STEYN | 57 | 58 | 6787 | %7(3) | 5.0 |
| 3 | LANA'S GAL | G LERENA | J S SNAİTH | 56,5 | 70 | 9368 | %7(4) | 5.0 |
| 4 | EL COHETE | K DE MELO | G W ENNION | 58,5 | 74 | 633477 | %18(1) | 5.0 |
| 5 | ROMAN BEAUTY | C ZACKEY | G W ENNİON | 58 | 73 | 2570 | %5(5) | 5.0 |
| 6 | MADE IN CHELSEA | S VEALE | C BASS | 60,5 | 73 | 339 | %29(1) | 5.0 |
| 7 | LIFELONG DANCE | V JODHEE | D A MCLACHLAN | 50,5 | 48 | 875065 | %2(6) | 5.0 |
| 8 | WILD STREAK | A ARRİES | P/E STEYN | 55 | 62 | 588 | %1(8) | 5.0 |
| 9 | KC'S CHOICE | S BUNGANE | P/E STEYN | 53,5 | 0 | — | %1(7) | 5.0 |
| 10 | ULTIMATE BOMB | E J MULLER | A D STEYN | 49 | 58 | 078 | %1(3) | 5.0 |
2. Koşu — saat 14.45
1600m ÇimMaiden/Dişi · 2 ve Yukarı İngilizler
Durbanville hipodromunda koşulacak 1600 metre çim pistteki bu Maiden dişi koşusunda tüm safkanlar eşit TJK istatistik puanına sahiptir. Yurtdışı koşusu olması ve geçmiş kayıtların bulunmaması nedeniyle yarış, ekürilerin ve jokeylerin form durumuna göre şekillenecektir. Bu koşuda dikkatli bir sıralama yapmak ve kuponlarda geniş oynamak en mantıklı yaklaşım olacaktır.
| # | At | Jokey | Antrenör | Kilo | HP | Son 6 | AGF | Puanımız |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | VICTORIA CROSS | S VEALE | C BASS | 57 | 0 | 97 | %5(6) | 5.0 |
| 2 | REMUNERATION | J P V'D MERWE | J S SNAİTH | 57 | 74 | 964 | %24(2) | 5.0 |
| 3 | LIMERANCE | C MURRAY | V H MARSHALL | 57 | 74 | 65738 | %16(1) | 5.0 |
| 4 | FINAL SAY | R FOURİE | J S SNAİTH | 57 | 0 | 77 | %23(3) | 5.0 |
| 5 | SUMMER SUNSHINE | M MJOKA | M RİX | 57 | 0 | 00 | %1(7) | 5.0 |
| 6 | OH ISABELLA | G LERENA | L V WOODRUFF | 57 | 74 | 544 | %13(1) | 5.0 |
| 7 | PROXIMA | M YENİ | A D STEYN | 60 | 55 | 865 | %5(5) | 5.0 |
| 8 | NTIBINDI | A ARRİES | P/E STEYN | 60 | 66 | 4-94493 | %14(4) | 5.0 |
3. Koşu — saat 15.20
1600m ÇimMaiden · 2 ve Yukarı İngilizler
Durbanville hipodromunda koşulacak olan bu Maiden mücadelede tüm atların TJK istatistik puanları eşit olarak 5.0 görünmektedir. Yurtdışı koşusu olması ve geçmiş kayıtların bulunmaması nedeniyle yarış, form durumları ve jokey-antrenör uyumlarına göre şekillenecektir. Bu koşuda dikkatli bir sürpriz arayışı veya geniş kuponlar öncelikli tercihimiz olmalıdır.
| # | At | Jokey | Antrenör | Kilo | HP | Son 6 | AGF | Puanımız |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ZANFAN MORIS | K DE MELO | P/E STEYN | 60 | 70 | 7-2435 | %17(2) %14(3) | 5.0 |
| 2 | CATCH ME | J P V'D MERWE | J S SNAİTH | 57 | 84 | 6322 | %57(1) %64(1) | 5.0 |
| 3 | DARK FORTUNE | A ARRİES | P/E STEYN | 57 | 68 | 0976 | %1(6) %1(6) | 5.0 |
| 4 | AUGUSTA ROUGE | O NOACH | C BASS | 57 | 0 | 0 | %0(7) %0(8) | 5.0 |
| 5 | YOU MADE ME LOOK | R FOURİE | J S SNAİTH | 57 | 79 | 563 | %16(3) %15(2) | 5.0 |
| 6 | CANNON BOLT | C ZACKEY | D KANNEMEYER | 57 | 0 | 97 | %5(4) %4(4) | 5.0 |
| 7 | EDICTAL CITATION | B PLAATJİES | G W ENNİON | 57 | 64 | 969 | %0(8) %0(7) | 5.0 |
| 8 | WAITING GAME | C MURRAY | A E SANDS | 57 | 0 | 86 | %3(5) %2(5) | 5.0 |
4. Koşu — saat 15.55
2000m ÇimŞartlı · 2 ve Yukarı İngilizler
Durbanville hipodromunda koşulacak 2000 metre çim pistteki bu şartlı mücadelede tüm safkanların TJK istatistik puanları eşit olarak 5.0 görünmektedir. Geçmiş kayıtların bulunmaması ve puanların dengeli olması nedeniyle yarış oldukça açık bir görünüm arz etmektedir. Bu gibi durumlarda jokey ve antrenör form durumları kuponlar için belirleyici olacaktır.
| # | At | Jokey | Antrenör | Kilo | HP | Son 6 | AGF | Puanımız |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MASTER COINER | C MURRAY | D A MCLACHLAN | 55,5 | 69 | 742132 | %14(1) %14(1) | 5.0 |
| 2 | ETOILEFILLANTE | J SOLOMONS | D A MCLACHLAN | 52,5 | 51 | 508228 | %3(1) %4(1) | 5.0 |
| 3 | SUPERHERO | M YENİ | W A NEL | 57 | 71 | 52-2143 | %15(2) %16(3) | 5.0 |
| 4 | WEHAVEASITUATION | O NOACH | P P KRUYER | 54,5 | 71 | 360803 | %4(9) %3(9) | 5.0 |
| 5 | BORN TO MASTER | B PLAATJİES | R J BARRETT | 52,5 | 62 | 768021 | %14(3) %17(2) | 5.0 |
| 6 | TOTHEMOONANDBACK | K MATSUNYANE | D A MCLACHLAN | 55,5 | 68 | 566697 | %2(1) %3(1) | 5.0 |
| 7 | WALOYO YAMONI | R FOURİE | J S SNAİTH | 60 | 79 | 315715 | %12(4) %11(5) | 5.0 |
| 8 | BATON ROUGE | D D LOUW | P BOTHA | 58,5 | 76 | 534611 | %11(6) %10(6) | 5.0 |
| 9 | GROOVEJET | C ZACKEY | J S SNAİTH | 61,5 | 80 | 1-33-797 | %5(8) %4(8) | 5.0 |
| 10 | GLENALMOND | G WRİGHT | M RİX | 55,5 | 68 | 955112 | %11(5) %11(4) | 5.0 |
| 11 | FORT LIAM | K DE MELO | G W ENNİON | 61,5 | 82 | 243516 | %8(7) %7(7) | 5.0 |
5. Koşu — saat 16.30
1400m ÇimŞartlı · 2 ve Yukarı İngilizler
Durbanville hipodromunda gerçekleştirilecek 1400 metre çim pist üzerindeki bu zorlu Şartlı koşuda tüm safkanlar eşit TJK istatistik puanına sahiptir. Yurtdışı kayıtlarından ötürü geçmiş detaylı yarış performansları yer almasa da, iddialı ekürilerin formda jokeyleriyle start alacak isimleri öne çıkmaktadır. Koşunun genelinde tempolu bir mücadele ve dengeli bir gidişat beklenmektedir.
| # | At | Jokey | Antrenör | Kilo | HP | Son 6 | AGF | Puanımız |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | DISTRICT MASTER | K MATSUNYANE | D A MCLACHLAN | 57 | 70 | 136679 | %8(5) %8(4) | 5.0 |
| 2 | CEDAR POINT | R FOURİE | J S SNAİTH | 60 | 76 | 132753 | %27(1) %26(1) | 5.0 |
| 3 | NOBLE HERO | G BEHR | D A MCLACHLAN | 60 | 76 | 189760 | %3(5) %3(4) | 5.0 |
| 4 | FERRYMAN | C MURRAY | A E SANDS | 60 | 78 | 25168 | %11(2) %12(2) | 5.0 |
| 5 | SUTHERLAND | S VEALE | A B FORTUNE | 64 | 85 | 6-16485 | %9(6) %10(6) | 5.0 |
| 6 | DIAMOND BARON | O NOACH | J S SNAİTH | 58,5 | 73 | 6-180 | %1(8) %1(8) | 5.0 |
| 7 | THOMAS JENKINS | E J MULLER | A B FORTUNE | 54,5 | 74 | 068247 | %12(4) %11(5) | 5.0 |
| 8 | LOVING PRAGUE (AUS) | M YENI | W A NEL | 61,5 | 79 | 043662 | %9(2) %10(2) | 5.0 |
| 9 | ESCARPMENT | D D LOUW | P BOTHA | 55,5 | 69 | 785754 | %2(7) %2(7) | 5.0 |
| 10 | UNITED FRONT | K DE MELO | V H MARSHALL | 61,5 | 80 | 246971 | %18(3) %18(3) | 5.0 |
6. Koşu — saat 17.05
1250m ÇimHandikap/Dişi · 2 ve Yukarı İngilizler
Durbanville hipodromunda koşulacak olan 1250 metre çim pistteki bu handikap dişi koşuda tüm safkanlar eşit TJK istatistik puanına sahiptir. Yurtdışı kayıtlarının doğası gereği geçmiş performans verileri sınırlı olduğundan, jokey ve antrenör eşleşmeleri yarışın sonucunu belirlemede kritik rol oynamaktadır. Analizimiz doğrultusunda formda eküriler ve tecrübeli pilotlar ön plana çıkmaktadır.
| # | At | Jokey | Antrenör | Kilo | HP | Son 6 | AGF | Puanımız |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MEG'S LEGACY | C ZACKEY | A N MARCUS | 60 | 70 | 810543 | %17(2) %19(2) | 5.0 |
| 2 | RED FLAG | R FOURİE | J S SNAİTH | 57 | 80 | 4421 | %44(1) %46(1) | 5.0 |
| 3 | WORLD OF SECRETS (Koşmaz) | K DE MELO | P D REEVES | 58 | 82 | 5451 | %0(8) | 5.0 |
| 4 | RUBY REX | K MATSUNYANE | A N MARCUS | 60,5 | 71 | 242-134 | %14(3) %14(3) | 5.0 |
| 5 | TRUE HORIZON | J P V'D MERWE | A N MARCUS | 55 | 60 | 621070 | %3(7) %3(7) | 5.0 |
| 6 | VIVO PER LEI | S VEALE | D A MCLACHLAN | 53 | 55 | 875464 | %7(5) %5(5) | 5.0 |
| 7 | TAKE IT AS RED | E J MULLER | P/E STEYN | 53,5 | 66 | 444236 | %7(6) %5(6) | 5.0 |
| 8 | EASY MONEY | D D LOUW | P BOTHA | 55,5 | 64 | 761661 | %9(4) %8(4) | 5.0 |
7. Koşu — saat 17.40
1250m ÇimHandikap · 2 ve Yukarı İngilizler
Durbanville hipodromunda koşulacak 1250 metre çim pistteki bu handikap mücadelede, tüm safkanlar eşit TJK istatistik puanına sahiptir ve daha önce TJK kayıtlarında resmi bir geçmişleri bulunmamaktadır. Bu durum, yarışı tamamen güncel şartlar ve jokey-antrenör kalitelerine dayalı bir stratejik değerlendirme haline getirmektedir. Bu şartlar altında sürpriz ihtimaline açık ve dengeli bir koşu izleyeceğiz.
| # | At | Jokey | Antrenör | Kilo | HP | Son 6 | AGF | Puanımız |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GOLD DUST | S BUNGANE | M RİX | 57,5 | 80 | 48-0182 | %11(3) | 5.0 |
| 2 | DAWN'S EARLY LIGHT | G WRİGHT | D A MCLACHLAN | 55,5 | 71 | 9-32709 | %1(8) | 5.0 |
| 3 | VERCICAT | R FOURİE | J S SNAİTH | 56 | 88 | 021522 | %39(1) | 5.0 |
| 4 | CELTIC CHIEF | M YENİ | W A NEL | 57,5 | 75 | 79-5396 | %4(7) | 5.0 |
| 5 | AVIGNON | D D LOUW | P BOTHA | 58,5 | 80 | 122411 | %23(2) | 5.0 |
| 6 | LIKE DYNAMITE | O NOACH | V H MARSHALL | 57 | 90 | 514 | %10(4) | 5.0 |
| 7 | BEHAVE HARRIS | J P V'D MERWE | A N MARCUS | 59 | 79 | 23-1034 | %8(5) | 5.0 |
| 8 | PARATROOPER | K MATSUNYANE | V H MARSHALL | 56 | 72 | 063252 | %4(6) | 5.0 |
8. Koşu — saat 18.15
1000m ÇimŞartlı · 2 ve Yukarı İngilizler
Durbanville hipodromunda koşulacak 1000 metre çim pist üzerindeki bu 8. koşuda, tüm safkanların TJK istatistik puanı eşit şekilde 5.0 olarak görünmektedir. Geçmiş yarış kayıtlarının bulunmaması nedeniyle analiz, antrenör ve jokey eşleşmeleri ile form durumlarına dayalı olarak değerlendirilmelidir. Bu tarz dengeli görünen şartlı koşularda sürpriz ihtimali yüksek olup kuponlarda geniş oynanması tavsiye edilir.
| # | At | Jokey | Antrenör | Kilo | HP | Son 6 | AGF | Puanımız |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | DREAMWORLD | S VEALE | V H MARSHALL | 61,5 | 100 | 2164-83 | %15(3) | 5.0 |
| 1 | DREAMWORLD | S VEALE | V H MARSHALL | 61,5 | 100 | 2164-83 | %15(3) | 5.0 |
| 2 | ALL ABOUT AL | C ZACKEY | A N MARCUS | 57 | 87 | 561213 | %12(5) | 5.0 |
| 2 | ALL ABOUT AL | C ZACKEY | A N MARCUS | 57 | 87 | 561213 | %12(5) | 5.0 |
| 3 | OCTOBER STORM | K MATSUNYANE | V H MARSHALL | 55,5 | 86 | 207-204 | %6(1) | 5.0 |
| 3 | OCTOBER STORM | K MATSUNYANE | V H MARSHALL | 55,5 | 86 | 207-204 | %6(1) | 5.0 |
| 4 | PINK PIGEON | K DE MELO | J S SNAITH | 57,5 | 97 | 443222 | %19(1) | 5.0 |
| 4 | PINK PIGEON | K DE MELO | J S SNAITH | 57,5 | 97 | 443222 | %19(1) | 5.0 |
| 5 | FLYING FINLEY | M YENI | P D REEVES | 58,5 | 93 | 412125 | %20(2) | 5.0 |
| 5 | FLYING FINLEY | M YENI | P D REEVES | 58,5 | 93 | 412125 | %20(2) | 5.0 |
| 6 | CHAMPAGNE CASTLE | O NOACH | J S SNAITH | 53 | 96 | 31-1006 | %1(1) | 5.0 |
| 6 | CHAMPAGNE CASTLE | O NOACH | J S SNAITH | 53 | 96 | 31-1006 | %1(1) | 5.0 |
| 7 | MAGICAL PLACE | C MURRAY | A E SANDS | 60 | 98 | 14-1866 | %6(6) | 5.0 |
| 7 | MAGICAL PLACE | C MURRAY | A E SANDS | 60 | 98 | 14-1866 | %6(6) | 5.0 |
| 8 | TROIS SEPT HUIT | G LERENA | L V WOODRUFF | 57 | 87 | 5-31213 | %13(4) | 5.0 |
| 8 | TROIS SEPT HUIT | G LERENA | L V WOODRUFF | 57 | 87 | 5-31213 | %13(4) | 5.0 |
| 9 | SHESGOTCLASS | G WRİGHT | D A MCLACHLAN | 54,5 | 88 | 127363 | %5(7) | 5.0 |
| 9 | SHESGOTCLASS | G WRİGHT | D A MCLACHLAN | 54,5 | 88 | 127363 | %5(7) | 5.0 |
| 10 | UN BEL DI (Koşmaz) | R FOURIE | J S SNAITH | 61,5 | 100 | 4-65414 | - | 5.0 |
| 10 | UN BEL DI (Koşmaz) | R FOURIE | J S SNAITH | 61,5 | 100 | 4-65414 | - | 5.0 |
| 11 | MAGMA FLOW | D D LOUW | P BOTHA | 51,5 | 90 | 281365 | %2(8) | 5.0 |
| 11 | MAGMA FLOW | D D LOUW | P BOTHA | 51,5 | 90 | 281365 | %2(8) | 5.0 |
| 12 | DEMANDING DAVE (Koşmaz) | V JODHEE | JMT STEWART | 57,5 | 101 | 1-15078 | - | 5.0 |
| 12 | DEMANDING DAVE (Koşmaz) | V JODHEE | JMT STEWART | 57,5 | 101 | 1-15078 | - | 5.0 |
| 13 | PAPILLON BLU | S BUNGANE | P BOTHA | 50,5 | 81 | 14794-0 | %1(9) | 5.0 |
| 13 | PAPILLON BLU | S BUNGANE | P BOTHA | 50,5 | 81 | 14794-0 | %1(9) | 5.0 |
| 14 | MOODY BLUE (Koşmaz) | . | JMT STEWART | 54 | 79 | 154891 | - | 5.0 |
| 14 | MOODY BLUE (Koşmaz) | . | JMT STEWART | 54 | 79 | 154891 | - | 5.0 |
| 15 | GEM KING (Koşmaz) | . | P/E STEYN | 63,5 | 106 | 0-50800 | - | 5.0 |
| 15 | GEM KING (Koşmaz) | . | P/E STEYN | 63,5 | 106 | 0-50800 | - | 5.0 |
Bültenden Anlam Çıkarmakta Zorlanıyor musun?
At Yarışı Terimleri Sözlüğü: AGF, Handikap, Suklet, Galop, Start No Ne Demek?
Bültende karşına çıkan her terimin (AGF, handikap, suklet, galop, start no ve daha fazlası) sade açıklaması, tek sayfada A'dan Z'ye sözlük.
AGF Nedir, Nasıl Okunur? Altılı Ganyan Favorisinin Tahminlerdeki Gerçek Rolü
AGF'nin ne olduğu, kalabalığın (crowd) bilgisini nasıl yansıttığı ve neden tek başına yeterli bir tahmin sinyali olmadığı.
Altılı Ganyan Nasıl Oynanır? Kupon Doldurmadan Kazanca Adım Adım Rehber
Altılı Ganyan'ın 6 ayak mantığından tek/çift at işaretlemeye, kombinasyon hesabından kupon doldurmaya kadar adım adım pratik rehber.